T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

MATHAP’dan İl Müdürümüzü Ziyaret

Yayın Tarihi : 5.10.2017

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkan ve üyeleri İl Müdürümüzü makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, Malatya tarım ve hayvancılığı ile ilgili istişarelerde bulundular.

Geçmiş aylarda talihsiz bir kaza geçiren, bu hafta itibariyle göreve başlayan İl Müdürümüz Tahir MACİT'e geçmiş olsun dileklerini ileten MATHAP Başkanı Sayın İhsan AKIN, "Platform üyeleri olarak İl Müdürümüzü makamında ziyaret ederek hem geçmiş olsun hem de göreve başlaması dolayısıyla hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik. Tahir Bey her zaman üreticilerin ve birliklerin yanında yer alarak bizlere destek vermiştir. Sorun ve sıkıntıları el birliği ile birlikte aşmaya çalışacağız. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Platform üyeleri olarak her zaman kendilerinin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz" dedi.

MATHAP üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz Sayın MACİT "Geçirdiğim elim kazadan dolayı dualarını ve moral desteğini esirgemeyen herkese minnettarım. Bu süreçte her zaman yanımda olan Platform üyesi Birlik Başkanlarıma ayrıca teşekkür ederim. Mesaimize başladık. Tüm birikim ve imkanlarımızı Malatya Tarım ve Hayvancılığına katkı sağlamak için kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İl ve İlçe Müdürlükleri olarak her zaman üreticilerimizin yanındayız" dedi.

Daha sonra Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkanı İhsan AKIN tarafından İl Müdürümüze tablo hediye edildi.