29.12.2017 / Gösterim Sayısı : 208

Sayın Müsteşar Yardımcımızın Müdürlüğümüzü Ziyareti

#Müsteşar Yardımcımızın Müdürlüğümüzü Ziyareti.

2000-2009 yılları arasında Malatya'da Tarım İl Müdürü olarak görev yapan Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet GÜLDAL, Müdürlüğümüzü ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Malatya'da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımıza bağlı kurum ve kuruluş temsilcileriyle Müdürlüğümüzde bir araya gelen Müsteşar Yardımcımız Sayın GÜLDAL'a, her kurum temsilcisi tarafından bilgilendirmelerde bulunuldu.

Malatya'nın tarımsal faaliyetlerinin kapasitesini bildiğini ve 2009 sonrasında da yakınen takip ettiğini dile getiren Sayın GÜLDAL, "Yıllar sonra burada olmak farklı duygular yaşamama sebep oldu. Malatya tarım ve hayvancılık potansiyeli yüksek olan bir ilimiz. Yıllar geçtikçe tarımsal üretimde daha iyi yerlere geleceğine eminim. Kurum amirlerimizden çalışmalarla ilgili bilgileri aldım. Neler yapabileceğimize dair yol haritası çıkarmaya çalışıyoruz. Özellikle karşılaşılan sorunları ivedilikle çözmemiz gerekiyor. Bizler Bakanlık temsilcileri olarak tüm taşra birimlerimizin sorunlarıyla yakinen ilgileniyoruz. 2018 tarım ve hayvancılıkta atılım yılımız olacak inşallah. Malatya'da olmaktan duyduğum memnuniyeti belirtir, bol ve bereketli bir üretim yılı geçirmemizi temenni ederim" dedi.


''